| anonim_4396 a întrebat:

Cf.ety? Am si eu o prblm. Maine fac o saptamana de cand m`am combiat cu un baiat :X la inceput adica a doua zi mi-a zis ca ma iubeste si nu am vazut mesajele de la el si i-am raspuns mai tarziu, apoi i-am dat si eu mesaj dar nu mi-a raspuns. mrg am mers la sch si m`am intalnit cu el mi-a facut cu mana apoi eu am mers pe teren de atunci in coace nu prea am mai vb cu el si nu imi raspunde la telefon si nici la mesaje si daca il intreb daca e suparat pe mine ma suna si ma intreaba ceva de genu " ce faci?" si alte chestii de parca nu m`ar cunoaste

de ex i-am dat mesaj in ora intrebandu`l daca e suparat pe mine pentru ca nu prea ma baga in seama numai daca il bagam eu si el m`a sunat de 4 ori si m`a intrebat ce fac si de niste cd. uri nu stiu eu cred ca e suparat ca nu i-am raspuns atunci la mesajele acelea, se comporta foarte ciudat de atunci... iar eu tin foarte mult la el. Ce credeti ca are? btw... el a mai fost cu o fata inainte.nu stiu daca s`au impacat, pls sfaturi

Ms!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil nu stie cum sa faca sa te desparti tu de el... si acum sa fim serioshi sa te iubeasca a 2 zilaughing) astia nu stiu ce inseamna '' te iubesc'' se joaca cu asta, te cred ca ti mult la el dar zic sa ii spui calm '' ne desp.'' daca va zice '' ok'' sau ceva de genu inseamna ca nu-i pasa de tine dar daca va insista sa ramaneti impreuna cred ca o sa-l faci sa fie mai grijuliu cu tine:d multa bafta big grinbig hug

3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

E suparat sigur. Incearca sa vorbiti fata in fata, sa ii explici cum sta treaba.
Funda?happy

| Laurixu a răspuns:

Mdea cum nasoala treaba pai discuta cu el da intre 4 ochi ca prin tel sau mersi vad ca nu prea se uita si nu.l prea intereseaza:-J.si intrebare sh daca ii mai place d tine sau daca te mai iubestehappy sh vezi ce spune el.Bafta:*:*

| MeduzaInaripata a răspuns:

Sincer, nu cred ca ar trebui sa iti pese de cineva care nu iti vorbeste sau nu iti da importanta. E oribil cand baietii fac pe suparatii, deci e mult mai bine ca si tu sa procedezi la fel.
Va vedea ca nu-i merge si va veni el la tine. Daca nu, inseamna ca nu ii pasa si asa e cel mai usor sa aflii. Succes!