| Simi_6065 a întrebat:

chiar daca am 14 ani imi place sa ma joc cu lego. Problema e ca mi-am epuizat toate ideile si nu stiu ce sa mai constriesc. Am 3 trenuri luate din Austria dar nu ma lasa parintii sa il intind in sufragerie ca nu mai au pe unde sa treaca, deci trebuie sa ma rezum la camera mea... Ma gandeam sa fac o scena de crima dar mi-ar trebui o poveste destul de interesanta.
Ce alte idei mai aveti sa fac din lego?
Merci anticipat fundabig grin

1 răspuns:
| SimonneBX a răspuns:

Heyahee hee si mie imi plac lego mult :X. In legatura cu crima nu prea am idei, dar ai putea face o casa dar nu dupa instructiuni, asa cum vrei tu si sa fie exact ca o casa adevarata, sa te asiguri ca are pat comod, fotolii ba chiar eu am pus din hartie si perdele la ferestre laughing. Cand e gata casa imi imaginez ca locuiesc acolo si e superbig grin.