| Bibuz a întrebat:

Cine a avut sau are telefon LG GT505, ce imi poate spune despre el? As vrea sa imi cumpar unul dar vreau sa stiu daca e bun. Daca pozeaza bine si daca este rezistent...
Dau fundita+vothappy

1 răspuns:
| MuresanVlad a răspuns:

Nu am 505 dar am 405big grin dar sa iti spun ca pozeaza bine, dar soft-ul mi s-a stricat dupa jumatate de an I don't want to see netul merge bine, dar ai mare grija cu zgariatul ecranului, pentru ca e foarte sensibil. Acuma de rezistenta nu stiu, dar cum am zis mai sus. dar poate e si din cauza faptului ca l-am folosit foarte mult pentru muzica+interet+poze+editari. Dar in fine, mie mi s-a parut bun, asa ca ai grijaI don't want to see