| Oana65 a întrebat:

Cine a castigat duelul la Dansez pentru tine, in data de 20 - 05 - 2011.

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Buna, Oana! Pai, perechile de la duel au fost Gabriel Coveseanu si Claudia Raea vs. Lavinia Parva si Decebal Negoita. Duelul a fost castigat de Lavinia Parva si Decebal Negoita iar Cove si Claudia au iesit din concurs. Insa Lavinia si Decebal au intrat din nou la duel cu, Corina si Eduard, pe primul loc clasandu-se Roxana si Stefan happy Pa, pa! fundita?

1 răspuns:
| PokeEdy a răspuns:

Nam vazut am adormit dar claudia si cove. asta e parerea mea deoaece au castigat si celalalt duel