| Anda1708 a întrebat:

Cine a incercat sa bea la o petrecere doar vodka,fara alte bauturi, eventual combinata cu suc de mere sau cola? E adevarat ca vodka nu provoaca mahmureala? Multumesc happy

1 răspuns:
| nace21 a răspuns:

Vodka ii o bautura pe care o bei doar sa te inbeti nu pentru altceva, si nu se bea combinata cu altceva se bea goala.Doar un profesionist stie cum sa iti combine vodka cu altceva happy.Si da provoaca mahmureala orice bautura provoaca mahmureala.