| LoveMusic a întrebat:

Cine a mers mai departe, Magda şi Moroşanu, Andree şi Antonio sau Grigore şi Iuliana? Aseară am adormit înainte cu vreo 30 de minute, în ultima pauză cred laughing Şi nu am mai apucat să văd verdictul. Oricum, eu ţin cu Moroşanu şi Magda, sunt cei mai tari, şi Raluca, fetiţa Magdei, este o scumpete, iar Magdei şi lui Moroşanu le-ar sta perfect împreună. Grigore mi-se pare un prefăcut, deşi are un caz demn de apreciat, însă după filmuleţele care le-aţi văzut şi voi, cu camera ascunsă, m-a dezamăgit complet, nu o merită pe Iuliana.Andreea şi Antonio dansează minunat.Deci,până la urmă, care a fost marele verdict? Cine e în finală?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

În finală au rămas Magda cu Moroşanu şi Iuliana cu Grigore.Andreea şi Antonio au ieşit, din păcate. Mi mi-ar fi plăcut să câştige Andreea sau Moroşanu, pentru că întradevăr meritau, însă Andreea a ieşit şi ţin cu Moroşanu.
Şi mie mi s-a schimbat părerea în rău despre Grigore, a fost foarte urât să îşi vorbească echipa de rău... Oamenii ăia şi-au lăsat vieţile deoparte pentru el şi el şi-a bătut joc şi i-a criticat. Sper să îi dea măcar un brânci Moroşanu după concurslaughing.

| Ana-Maria94 a răspuns:

A iesit Antonio si cu Andreea si ceilalti au mers in finala.

| Didw a răspuns:

Buna big hug
Pai. Antonio si Andreea au castigat locul 3.
Mai departe vor merge Magda si Morosanu' si Grigore si Iuliana.
Da, si mie mi se pare Grigore prefacut laughing. Nu mai poti avea incredere in el. Cum sa vorbeasca asa despre Iuliana ( partenera lui care da tot ce e mai bun din ea pentru a-i face visul implinit ) si despre coregraf?!
Ma rog. bye, bye kiss

| loove_5215 a răspuns:

Stiu ca andreea si antonio sunt pe locul 3 dar finala a fost tot aseara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antonio si Andreea au iesit pe locul 3, din pacate(meritau locul I, dupa mine)...si in finala sunt Grigore & Iuliana si Morosanu & Magda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea si antonio