| alexykaalex a întrebat:

cine ar putea sa ma ajute: eu vreau un heack de metin2.ro cine poate sa ma ajute?

2 răspunsuri:
| specialistul97 a răspuns:

Mai copilo poate vrei sa spui "hack" tu habar nu ai ce e ala "sa fii hacker" lasa-te te rog eu de astea. nu-i de tine hack-ul daca nici sa scrii nu sti "cica heack" du-te ma si canta la alta masa

Cati oameni vor sa fie hackeri, prosti sunt aia care le da mura'n gura
.
De aia sa distrus mess-ul fiecare utilizator de pe mess "e hacker" rolling on the floor si floodeaza cu programele altora rolling on the floor)

Fiecare de pe mess se crede hacker si se mai si lauda "vezi ca sunt hacker"

sa umplut lumea de hackeri rolling on the floor

alexykaalex canta la alta masawinking(