| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Cine ati i vrut sa castige aseara in finala Te Cunosc De Undeva, si de ce? Eu as fi vrut Lora.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu la fel.
Lora este una dintre puţinele artiste din România cu personalitate. Poate chiar singura, având în vedere noul " val " de aşa-zise " vedete " ce se tot lansează săptămânal în ţara asta. A reuşit în fiecare emisiune să mă uimească, deşi îmi propuneam să nu mă mai mir de talentul ei, mereu avea ceva în plus. M-a convins încă din sezonul întâi, când a imitat-o foarte bine pe Cyndi Lauper. După aceea au urmat alte interpretări fenomenale, începând cu Gwen Stefani, care a fost fenomenală şi terminând cu Sinead O'Connor, la care, pur şi simplu n-am mai avut cuvinte, pentru că a fost absolut genială. A imitat în decurs de 2 săptămâni, ambii regi ai muzicii pop, respectiv Michael Jackson şi Madonna şi a făcut-o foarte bine. A urmat finala, unde am avut parte de o interpretare perfectă din partea ei, atunci când ne-a arătat că Duffy poate fi imitată foarte uşor, chiar dacă ai crede că are o voce unică. Din păcate, fanii au decis atunci, sau cel puţin, aşa ni s-a spus nouă, că CRBL a fost cel mai bun, iar ea a terminat pe locul al 2-lea. A venit sezonul al doilea, iar Lora a anihilat orice dubiu, le-a demonstrat poate şi celor mai mari sceptici că are o voce minunată şi un talent incomensurabil. A imitat foarte bine doi bărbaţi(Connect-R şi Frank Sinatra), a imitat destul de bine încă un bărbat(Nino D'Angelo), a imitat perfect nişte artiste incredibile(Adele, Celine Dion), la fel, a imitat perfect alte două artiste total diferite(Pink, Katy Perry), iar în ultima emisiune a făcut-o perfect pe Lady Gaga.

Dacă avea ceva de demonstrat, a făcut-o încă din jumătatea primului sezon, când ne-a arătat tuturor că are o voce minunată. N-o fi câştigat ea premiul, dar sunt sigur că a câştigat admiraţia şi respectul a foarte mulţi români.

3 răspunsuri:
| OrdinaryGirld a răspuns:

Si eu tot Lora.Imi place mult cum canta, are o voce minunata. happy

| IncorrectUsername a răspuns:

Lavinia.

| AndreeaAndreutza12345 a răspuns:

Pai cine a castigat?