| tine a întrebat:

Bună? cine doreşte să convobim pe @mail, pe skype adresa de @mail:marin-94@mail.ru adresa de skype:andronic.marin,va astept scriti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mulțumesc pentru adrese.
Ești un drăguț.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine doreste sa vorbeasca cu mortii, cu spirite pierdute si reincarnate apelati cu incredere la marin-94@mail.ru ori messenger la skype:andronic.marin

Buna sunt Gheorghe din timisoara si aduc mii de multumiri vrajitorului marin pentru ca mi-a dezlegat sotia de scandura.

Buna sunt Tudor din neam si vreau sa multumesc vrajitorului marin pentru ca mi-a lasat sotia insarcinata.

Buna sunt Coman din cluj si aduc mii de multumirii vrajitorului marin pentru ca mi-a scos un dinte.

Apelati cu incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A dor raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc lu marin ca mia sk un okhi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami acept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
nu doresc

| floriansiirena a răspuns:

Ii multulesc lui marin ca mi-a lasat iepuroaica gravida