| izabilita95 a întrebat:

.cine e clasa a 11? si are carte de romana verde de la editura corint? as vrea sa ma ajutati si pe mine la o tema. de la pagina 20- ex. 11 12 15 si 16 va rog big grin (fundita.)

1 răspuns:
| marialungu a răspuns:

Regulamentul de pe TPU e simplu, nu ai voie sa pui intrebari ca sa ai tu note mai bune, in al 2 lea rand, pana iti raspund unii, trec zile si degeaba ai mai pus o, eu sunt in clasa a 11 a, cartea mea e mai mult cu galben, te -as ajuta dar a mea e de la Art, si pentru viitor, nu pune inTrebari incepand asa, pagina... pentru ca nu se oboseste nimeni sa caute, si daca vede un senior sau cum il cheama, poate sa iti dezactiveze contul, fi subtila, succes la romana, CEL MAI BINE E SA COPII TEMA IN PAUZA