| GirlWithScarf a întrebat:

Cine este din Baia Mare, imi poate spune ce supermarket-uri sunt langa gara(cel mai aproape). Va multumesc(Funda, scuze categoria)

1 răspuns:
| Kerosai a răspuns:

Haha! Buna si eu sunt din Baia-Mare! big grin Poi langa gara, chiar langa podul acela peste drumul catre Real, este in dreapta acea statie de benzina, e MOL parca. In spate este Lidl, fostul PLUS. Sau mai este Penny acolo unde este a 2 a statie de autobuz ca distanta din dreapta garii, mergi de acolo un pic mai sus de parculet, si acolo e Penny. happy Funda? D: My pleasure!