| ZambescSiGata a întrebat:

Cine este in liceul xenopol sau vrea sa se duca la xenopol sa-mi lase si mie idul plsss:Xpup

10 răspunsuri:
| paa a răspuns:

Eu sunt:*

| alexa007 a răspuns:

Eu sunt

| Alexandra_1769 a răspuns:

Si cam cum este acolo? as vrea si eu sa intru.hee hee puup

| Misssy a răspuns:

Eu amintrat in xenopol daca vrei id meu uitel carita_del_angel_4ever

| Alexandra_1769 a răspuns:

Si eu am intrat in xenopol... uite id-ul meu sweet_ale_95.hee hee

| Elle2117 a răspuns:

Hey salut
am intrat si eu la xenopolhappy
adinuttzza_mihaEla95

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo_crazy_pitik_rebela boboacaa `n xenopolllove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in XENOPOL id meu. vreau sa cunosc colegii...boboc...id : iulyano_cristiano.ronaldo9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa intru acolo blue. bubbles96winking
si vreau sa imi spuneti si mie cum e asa mai in detaliu happy
multumesc:*

| Roxgoldangel a răspuns:

Eu abia am intrattt love struck sunt la turism! ciocolata_cu_sclipici idul big grin