| mady8055_9212 a întrebat:

Buna! Cine imi da si me un site cu metin 2 care sa ma ia din lvl mai mare de 30 in afara de metin2united si de metin2 evo

Răspuns Câştigător
| snoppyamabil a răspuns:

Buna iti dau mai multe metine(pe unele iti da lv din prima pe altele il iei si pe altele il faci repede)love struckperiment.servegame.com
Excalibur.info.tm
metin2tryme.zapto.org
escadamt2.servegame.com
singerbloodmt2.servegame.com
mt2wordonline.servegame.com
pvp-metin2.no-ip.info
fiestamt2.no-ip.org
gunahkarmt2.com

2 răspunsuri:
| razvanuty a răspuns:

Http://revmt2.servegame.com/ Incearca asta nu te da lvl la inceput dar cresti super bine faci in juma de ora 2kkk si lvl 70. din divina+9 care o ai in shop evolueaza o arma frumoasa care are atacul 512-532 si din dga+9 evolueaza otel+0 din ote+9 evolueaza armuri epice din otel epic evolueaza king1 din king1 evolueaza king2
din otravita evolueaza rinata si din groli evolueaza drago nero
regat albastru de prefearat spor la joc daca intrii:X:X:X