| BiancaaBd a întrebat:

Cine imi da si mie niste siteuri de metin bune? adica sa aiba rata buna. Eu am mai incercat sa iau light si nu-mi merge dupa ce il downloadez zice ca e eroare si sa dau ok pentru a termina.Cine ma ajuta?

2 răspunsuri:
| SomeBody12425356 a răspuns:

UITE AICI:
metin2 united.com (e in engleza)
metin2GX.ro si mai sunt care am ay=uzit ca au rata mare dar nu le-am jucat candylongju si longju3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copil retard lasa metinu e un rahat de joc ca si wow de cativa ani in coa e tot in top 1 ce oameni tampiti apucate de altceva cum ar fi Champion Onine e free de pe 25