| smileysmiley a întrebat:

Cine imi poate recomanda niste exercitii pentru muschii de la sani, pentru dezvoltarea sanilor?
Vreun site cu recomandari cu exercitii, filmulete, sau pur si simplu niste exercitii gen abdomene ...nu stiu ce sa zic.
Astept raspunsuri dar fara comentarii va rog straight face

3 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Trebuie sa ti le masezi intensiv de 3 ori pe zi. poti folosi ulei de masaj si un pic de muzica pentru relaxare. insista in zona sfarcurilor ca e mai sensibila.

| anna01 a răspuns:

Flotari pentru pectorali, sanii nu se maresc facand exercitii, poate le confera o alura mai ferma, dar de marit, nu. E tesut adipos, grasime...

| alexzender a răspuns:

Fa sexwinking