| Diianna05 a întrebat:

Cine imi zice si mie statusuri de prietenie, prieteni falsi care imediat ce-si fac alti prieteni te uita, te saluta doar cand esti singur, de fata cu tine iti zambesc si pe la spate te barfesc etc... FUNDA cele mai multe si cele mai frumoase

1 răspuns:
| kimmy7 a răspuns:

Vrei sa fii iubit? Iubeste!;*
Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.
Totu` trece, asa se spune thinking Dar nimic nu trece fara sa lase urme;*
Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!
Daca sunt subiect de barfa, tu cretino esti o tarfa;*
Eu sunt aeru` si vantu, tu esti ceru` si pamantu`, eu sunt dragostea curate, tu iubirea adevarata :]
As fi vrut sa te pastrez in inima nu ma meritai iubire, uita`ma;*
Si ce daca e lumea rea, ma ajuta sora mea si al rau da` si la bine nu se desparte de mine love struck
Nu sunt singura in ploaie si vant! Am cei mai buni prieteni de pe pamant! love struck
Vii. Pleci. Mi`e totuna;*. O sa fie altu`n locu` tau. Intotdeauna.