| ADDA_4343 a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta dau fundita:Este o intrebare pentru baieti in general, se apropie ziua prietenului meu si nu stiu ce i-ar placea unui baiat. Chiar am nevoie de ajutor, am uitat sa mentionez are 14 ani

Va multumesc!

6 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Poti sa-i iei un ceas, o bluza intr-o culoare care stii ca ii place, o esarfa draguta, etc

| Ecou a răspuns:

Cel mai bun cadou si original un tricou personalizat ( pune-i ceva pe tricou sa te tina minte toata viata ) laughing plus ca e ieftin mai mult de 30 de lei nu e

| catahardy a răspuns:

Pai daca va iubiti cel mai frumos cadou ar fi acela sa fii langa el xD

| TheVip a răspuns:

(1)I-ai pute lua un joc pe calculator daca ii plac. Ai pute Face o felicitare facuta manual si ai pune-o langa carcasa joculi (2)I-ai Pute lua un pulover frumos.

| lumi_1141 a răspuns:

Sunt fata, dar cred ca i-ar placea un parfum ceva mai frumos mirositor si un sarut mai specialwinking

| danyelo112 a răspuns:

Ca pentru 14 ani.ai putea sa ii ie de la avon un full speed se potriveste fain pentru varsta lui si ceva de imbracat stiu eu poate ceva simplu dar placut care sa ii aduca aminte de tine,... funda?