| mironiucadutzza a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta? ...Este un baiat in clasa care imi place, inainte nu prea vorbeam cu el nici el cu mine dar de un an am devenit cei mai buni prietenihappy.El o place pe o colega All3 care nici nu-l baga in seama,tot timpul imi borbeste de ea, ce sa fac ca sa se indragosteasca de mine sau macar sa ma place putin? Am nevoie de ajutor urgent va rog...dau fundita:*:*:*!

Răspuns Câştigător
| drg13 a răspuns:

Nu stiu cum sa iti sp... faza asta parca ee din filme straight face cel imi bine ar fi sa va dati in vorba pana mea ..si dupa sa faci tu primul pas daca el nu incearca. spune-i tu ce simti pentru el deschidei ochiii si dupa ai sa vezi ca si el o sa uite de all3

| mironiucadutzza explică (pentru drg13):

Mersi asa am sa fac :*

1 răspuns: