| DidiutzMic a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine. Fiecare prieten de al meu are cate un cataret\ cantareata favorita. Da nu din Romania, ci din alte tari ( ex: America, SUA ) din astia. Si vreau sa imi gasesc si eu un cantaret \ cantareata! Da nu gen : Lady Gaga sau Fuego! rolling on the floor)
Imi dati niste idei?puppy dog eyes Ps: Sa cate muzica: rock sau rap sau hip hop sau raggae! Dastea.
Dau funda! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| adyrza32 a răspuns:

Rock:Three Days Grace, Foo Fighters, The red Jumpsuit Apparatus, 30 Seconds to Mars,Escape the Fate, Iron Maiden, Skillet, Rammstein
Rap:Eminem, 50 Cent,Lil Wayne, Wiz Khalifa,Snoop Dogg, Tupac, The Game, Vinnie Paz, BoB, Busta Rhymes

5 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Păi, cântăreţul meu preferat este Bruno Mars, iar cântăreaţa preferată este Jessie J, iar din ţara noastră, cântăreţul preferat este Moga şi mulţi hip-hopperi, iar cântăreaţă preferată nu am.

| IonelaaaS a răspuns:

Eminem,Club dogo (e o trupa din Italia) sau faydee(Austria
). funda?

| Havok83 a răspuns:

Daca tot ai zis ca iti place rockul asculta trupa rammstein este o trupa din Germania care a luat nastere in anul 1981 in urma unui accident aviatic din 1899.
Membri:
Till Linderman-vocalis
Paul Landers-chitarist
Richard Zven Kruspe-chitarist
Oliver Riedel-bass
Christian"Flake"Lorenz-la orga
Cristoph"Doom"Schneider-la tobe.
Sper sa-ti placa. Daca nu eu doar ti-am dat o optiune.Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| chocolatelove18 a răspuns:

Chris Brown
Imagine Dragons
Jessie J
Rihanna
Pierces
Marlon Roudette
Lil Wayne
B.o.B
Pitbull
Hurts
Evanscence
Drake
Sper ca te-am ajutat. Funda happy