| FlorentynaAlexandra1971 a întrebat:

Cine poate sa-mi dea si mie saite-uri de facut stampile,COPERTA, PROFIL ETC. pentru pagini de pe fb? Dau funda pentru cele mai multe site-uri si cele mai frumoasa.
Scz categoria

Răspuns Câştigător
| Chøço a răspuns:

Pai deschizi programul, si cauti Editor. In stanga o sa-ti apara pozele pe care le ai salvate in calculator. Cauti poza dorita, apesi pe ea, o tragi in mijloc sau poti sa dai click pe ea. Jos, este " Home ", " Object ", " Crop " si " Region ". Daca vrei sa modifici culoarea, dai click pe " Home ". Si acolo iti apar diferite patratele. Poti sa alegi si rame. :) Mai bine iti dau sa vizionezi acest videoclip ca sa intelegi mai bine. :D

http://www.youtube.com/watch?v=-BoyVpMoFxc

Funda? :o3

6 răspunsuri:
| Chøço a răspuns:

Poti downloada Photoscape, este incredibil. Sunt foarte multumita de el. Fundita? puppy dog eyes

| FlorentynaAlexandra1971 explică (pentru Chøço):

Iti dau funda daca imi explici cum sa umblu pe el ca il am de mult timp si nu stiu sa fac nimica pe el

| FlorentynaAlexandra1971 explică:

Iti dau funda daca imi explici cum sa umblu pe el ca il am de mult timp si nu stiu sa fac nimica pe el

| Chøço a răspuns (pentru FlorentynaAlexandra1971):

Pai depinde ce vrei sa faci, colaj, sa editez o poza. etc. big grinwinking

| FlorentynaAlexandra1971 explică (pentru Chøço):

Poza de profil

| Chøço a răspuns (pentru FlorentynaAlexandra1971):

Pai deschizi programul, si cauti Editor. In stanga o sa-ti apara pozele pe care le ai salvate in calculator. Cauti poza dorita, apesi pe ea, o tragi in mijloc sau poti sa dai click pe ea. Jos, este " Home ", " Object ", " Crop " si " Region ". Daca vrei sa modifici culoarea, dai click pe " Home ". Si acolo iti apar diferite patratele. Poti sa alegi si rame. :) Mai bine iti dau sa vizionezi acest videoclip ca sa intelegi mai bine. :D

http://www.youtube.com/watch?v=-BoyVpMoFxc

Funda? :o3

| estampila a răspuns:

Incearca pe www.stampile-ieftine.ro sau pe www. alf-stamps.ro. multa bafta!