| Mady_5268 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna si mie niste statusuri interesante pentru www.odnoklassniki.ru/ numai nu in rusa... cele mai frumoase primesc funda+vot...mersi

3 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Nu cred ca vrei primi prea multe raspunsuri

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Home alone? ▶Music♩♪♫♬ Volume: ▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ █ 100 %

Just ► PlayTheMoments and ▌▌ PauseTheMemories, To ■ StopThePain and ◄◄ RewindTheHappiness. happy

| D33utzu a răspuns:

Pentru ca de placut, poti sa placi mai multe fete | dar de iubit , poti iubi doar una `!
~#Esti acum , esti aici , esti al meu si doar atat`!
`hmm...`cf thinking Si eu ca vara`\;d/ .Pentru ca e varaaaaaaa nooastraa ;-xx ! Imi iubesc Miqutsu`happy;x

happyVreau sa te incrunti cand nu te bag in seama . Vreau sa te superi , sa ma certi si sa ma ierti . Vreau sa spun prostii si sa ma saruti zambind love struck Te iubb.

C'am invatat ca fara oamenii care tin la tine, intr-un final nu esti decat un nimeni! ^^ te iubesc.

Imi Placee ` smug ● Sa Fac ` love struck t0t ` ღ Ce`mi trece ` talk to the hand ` Prin Cap smug ` → ` fara Regrete ` :* Fara Sentimente ღ ` love struck ` Bine :* ` Sau Rau ` smug O fac In ` :* Felu ` Meu smug ●"

•` te-am ales` p Tne` :-x` pentru ca` tuu` talk to the hand` Erai Diferit` :]` ♡` Pt ca` :*` tu` Erai` talk to the hand` Ceea` c mi-am d0rit` day dreaming` ♡`. →` [ Te` iubescc` :-x` ]

devil Ne permitemlove struck

● Sunt doi indragositi care nu se intalnesc, Doua persoane despartite care se doresc, Doua suflete aflate la o rascruce, Doua lacrimi dar nici una nu mai curge! ●

•Iti mai` aduci aminte ziua cand ne-am intalnit? Mai stii,m`ai privit,mi-ai zambit.Nu stiam ce sa` cred atunci despre tine, Dar simteam ca `trebuie sa te`aduc` langa mine•

Alte scuze`?oh go on .

;|`Si ai impresia ca toti iti vor rau oh go on.

La mama dreacu `winkingoh go on.

oh go on / Altă caracter,altă persoană . - Nu meriţiiiiiiiii oh go on

Si acum vezi cui ii pasa oh go on !

Iar in final dup` mai putsin de`0 luna o s` fitsi din n0uu` nedespartsitsi, zi d` zi impreunalove struck !

A dreacu lumeoh go on

`:-J ! Satula de lumea astastraight face.

Momentele cu tine sunt de neuitat =p~! ]. LoV`Floriiiiiiin::love struckxxx.

Urmează`ţi visul ;> / >:] Orice ar fi :] / Nimeni nu te poate opri`>:] !

Si mai ai de zis fratioare? straight face.Tine-ti parerile pentru tine!

thinking .Cu ce vrei sa incepbatting eyelashes? .nu stiu pe unde ma gasesthithinking !

~ Gen ; Frate ;* Creste.tsi fetitsa`day dreaming! ;-

De ce trebuie sa fi atat de prost? laughing.

Si incepi sa iubesti love struck.

Cate tarfestraight face.Si ai ajuns sa urasti tot ce iubeai mai multlaughing

Nu plec capu nici de`a dracu ce.o fi sa fieoh go on .

Si daca si tu ma minti.E clar oh go on

Si cum se schimba unii.n curve nici nu.ti vine sa crezi oh go on

N.ai tu treaba:* .Cu buisness.

Extraordinar straight face. Si stii ce. Chiar nu`mi pasa ce zici tu :*

Pam`pam puppy dog eyes.

Si imi place s.o vad fericita.E si normallove struck

si plangi pana cazi din picioare.Oricum te distruge tot oh go on

Ti s`a dus curaju oh go on.

Credeam.Crede.ma in orice zambet ;-j.Fugeam de tot sperand sa fug de orice urlet oh go on.Ajunge nu mai cred in .nu e dulceoh go on.

Si ma strangeai de buza de jos tare puppy dog eyes. Care banal e atat de special =p~.

Iar dac`o dau in bara.Am grija sa fie bara`gollove struck. .N`am timp sa pierd.Sa piarda altioh go on

Si spui ca ``nu se mai poate`oh go on Ca le.ai vazut pe toate oh go on

Am invatsat ca uni vin si pleaca.Las`ca o sa treaca :*

Aceleasi sfaturi de rahatstraight facePareri de rahat oh go on

Marsssssss !

Esti praf oh go on

\;d/ Scrie undeva ``Nimic nu va desparte``:-x

yawn Interventsii alea aleasmugrolling on the floor

In loc sa spun `Se poate mai rau`. Spun `se poate si mai bine`:-x

Nu o sa uit nici o fapta,nici o vorba.NIMIC! oh go on

Si aud p una cum zice``Ce faci Deeutzule ?Esti bine?` ;-j

Cand mintea iti spune.Sa uiti.Ca n`are rost.Ce ai in suflet.Iti dicteaza p dosoh go on

•Dă-le naibii de sentimente, sunt momente când n-am argumente .•

Marș crying ! [ . Și tre' să taci că nimeni nu te-ascultă , nimeni nu e lângă tine să-ți zică ' Deea, stai liniștită, că cine cade, se și ridică '

Am pornit cu mâna goală spre lacăte închise . Călcând pe orgolii, arzând zeci de foi scrise !

"[] Afishez`fitse proprii`...iar`voi tarfelor`.datsi`copy []"

"][::` O Stare AmeTita. PuTin InvaRtiTa Dar SmekeRita. Aiureala . Abureala. IntOcmita ZapaCita . InvartiTa . 1000 De Stari In`trunNa . Ca MiNe Nu e Nici Una.""

♥ Poate pentru o clipă și tu ai fost fericit,dar eu ți.am mai zis frate că totu` are și-un sfârșit.

"*Traiesti ca intr-o celula rece,cu regrete...unde soarele apare doar daca-l desenezi pe perete ! .x*"

^Multi baieti,multe fete.Multe feluri de droguri,prin blocuri.Multe zdrente cu ganduri ascunse,perverse laughing.:]*

• Daca iti zambim nu inseamna ca te placem ;> . Si daca iti vorbim frumos nu inseamna ca te iubim ;d . Ci doar ca stim sa ne purtam .

# Nu o sa mai fie ce a fost . pentru ca pur si simplu ` . nu mai aree rost

De obicei un drum fara obstacole nu duce nicaieri.

Cand am avut toate raspunsurile intrebarile s’au schimbat

Azi este totul si in acaelasi timp nimic.

Sentimente ?! Ce’s alea ?!

Timpul ucide.

Idei pesimiste , sfaturi camuflate daca ii privesti de-aproape le vezi fetele trucate .

Ma simt pierduta intr’o lume mare…ma simt tentata sa calc totul in picioare.

Priveste ziua de maine prin ochelarii rozz.

Exista zile in care a trai nu are sens .

De toate in cot o sa ma doara .

De data asta simt ca nu mai pot.e foarte simplu o sa ies din joc .

Au` f0st` m0mente`n care` nu`mi mai` d0ream` nimic` ! Cazusem` sh` simtseam` ca` nu` mai` p0t` sa` ma` ridic`, da` p0t` sa` trec` peste` t0ate` ! ;]

Vreau` să` trec` lejer` peste` t0t` şi` t0ate` şi` când` nu` mai` p0t` . să` ridic` din` umeri` şi` să` zic`: Mai` mult` nu` se` p0ate` ! :]

Copilu` din` mine` se` tine` de` nebunii` intr`una , dar` nu`i pierd` urma` [-x . il` v0i` pastra` in` suflet` pentru` t0tdeauna` ;] . pe` care` din` viata` ta ii` sc0tsi`;]

Mai` stii` cât` plângeam` ? /:] . s`a dus` dracu`t0t` ;-j , acum` râd` si` mi` se` rupe` de` t0t ` ! ;*

Vrei` ceva` :] ? . Mai` bine` lasa` ;-j ! . Nu` am` [-x ! . Nu `stiu`;-? ! . Nu` vreau` [-x ! . Nu`mi pasa`;* !

Strange`ma`n brate`>;d< si`;> simte`;;] , iubirea`;x e` 0`;> catifea`;"> . mereu` te` rasfata`;;] si` te` invata`;> sa` crezi`;;] in` ea`;x

Nu` p0ate` sa` fie` t0tul` din` matase` sh` satin`[-x .d`asta` t0t` ce`i frum0s` dureaza`al` Dracu` de` putin` ! ;-j

Hai` arata` ca` p0ti`;">, lasa-i masca` pe` t0ti` ;> !

Prefer` sa` ma` descurc` cu` ce` am`;;] , prefer` sa` nu` tac`[-x , prefer` sa` nu` las` ;], prefer` sa` sper` in` c0ntinuare`;-j , prefer` sa` cred` ca` dupa` n0ri` urmeaza` s0are`;x

False` sentimente` ;-j !

Ce` ai` face` in` n0ua` ta` viata`;-? . ai` alege` 0are` aceeasi` cale`/:] . sau` una` n0ua`, fara` experiente` amare` ;;] !

In` fiecare` zi` alta` p0za` ;;] , in` fiecare` zi` alt` zambet`day dreaming , in` fiecare` zi` alta` privire`;> , dar` int0deauna` acelasi` c0pil` ! ;o3

Lasa-i pe` ei` sa` creada` ce` v0r`;-j !

-Da , tot ce vreau e să te văd, să-ți văd privirea ,că nu e de ajuns să-ţi văd doar amintirea .

-Se distinge un nou sentiment în inima mea ,acela că orice ar fi, viaţa nu e grea.

. ♥
Toamna mereu strica tot ce vara s-a creat, iar ne-am certat dintr-un motiv de rahat

♥ [ nu`s ][ wave` ]nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu . ridica d0ar degetu` mijl0ciu`? !

Daca vezi sunete rosii verzi sau gri,esti unde ar trebuii sa fiwinking

las`o sa cada, sa se raneasca, sa planga, sa simta ca traieste! caci stii mai bine ca toti...ea, intr-un sfarsit, mereu zambeste!♥

Zâmbete false…priviri pline de ură…cuvinte aruncate`n vânt.minciună .invidie.şi toate astea fără motiv.

A apus soarele acum e timpul pentru un alt drum

Fiecare clipa,pictata in roz.Trebuie sa recunosc,...Iti apartine!

• Dacă azi greşesc nu îneamnă ca mâine nu-mi pare rău!"

Chiar nu e treaba ta!

Poate m-am schimbat sau poate doar m-am saturat .

2 pashi, arunca'te de la inaltzime`,arunca'te in amintiri cand simtzi ca nu tzi'e bine.

;x .plαng ιn ħoħotє dє rαs . dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! 'tє`n mortιι tєι.[ ]. ;x

Stelele nu cauta sa fie faimoase, ele doar stralucesc ..."

Ce caine ai fost,ce javra ai ajuns! >?>?

Acum mă uit pe geam şi zâmbesc . Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăsesc.

Simte , traieste , atinge . Zambeste

-Uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe el sa te intunece

Azi n-am chef sa fac nimic,nimic ...si gataa! se poarta vara asta:X

O prietenie ca a noastraaaa... Trece si prin fooc:Xte iube vaca mea:X[cea cu roz mi's:X]…. Frateee cum s-aratam asaa?:O ) Fotograf de 5 ani:O Hai ca`i bun Poza By stefy:X

Timpu` e ucigashu` perfect.Ne om0ara cu fiekre` gura de aer trasa in piept.

Serios?! straight face:-s

Deji` auu` fost PiediCi` am rezistat`! NiCiodata n`am Lasat` capuuu` pLeCat. !;x"

Cât tιмρ ιυвeşтι , ιeяţι ♥ .]

Si oricum povestea e clara . Daca nu mai sunt interese , drumurile se separa .

Tace alaturi de mine , indelung . Abia tarziu ma intreaba cu suspiciune : - Suferi ?

Fi optimist ! Daca viata iti ofera lamai , cere si MARTINI !

Nu incercati sa-mi construiti viata in timp ce a voastra e PRAF !

Sentimentele sunt pe primul plan . Nu ne mintim !

Fericita . Nepasatoare . Ia zi , doare ?’

Faze din astea sa i le faci lu' mata ! : )

Pot auzi culorile .In mintea mea sa instalat nebuniaaa:X

• Cad pradã fictsiunii unui vis neîmplinit !

Eu nu`s tren sa merg pe sine ,puse de un nu stiu cine! ;]

Ştii.N`o să uit nimic, n-o să uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic !

Aude ce vrea`. înţelege numai ce`i convine`.oftică te că nu o doare de tine .

Şi.toate par amintiri abandonate`n mers!

Şi uite aşa apare şi dispare câte un sentiment ce dă culoare !

Dacă mâine o să mor asta e . Toată`lumea o să`întrebe`'de ce?' . Nimeni`nu o să`plângă`la nesfârşit , şi`după`o lună : "asta`e . A`murit`! "

Si`nchide ochii !Asculta asta macar .Hai sa fim copii .Iar! .Iaar ! Iaar !’

`Mi`e dor de unele momente, unele chiar demente, unele hazlii, altele de care nu vreau sa`mi aduc aminte .

#. Zâmbete în exces [ ]. Priviri pline de interes [ ]. Nici un motiv de stres [ ] .

Un alt apus de soare, frăţioare! ştiu că doare tare ! Capu` sus , nu lăsa nimic să te doboare !

♥Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce e`n capul tau !

Senzatia e unica, doza de risc e mica. Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica

dac` maine ar fi sa mOr .inchid ochii sh voi zamby, ca sthiu ca la capuL meu` vOr fi prietenii/

E dreptul meu sa va pastrez in amintiri` !

"ѕυηт υηєℓє ρєяѕσαηє ¢αяє`тι яαмαη мєяєυ ιη ѕυƒℓєт, σяι¢αт αя gяєѕιι !

Dar…Dacă Oamenii riscă…oare o să fie fericiţi?:-|

:*Imi spui că am scazut in ochii tăithinkingce esti tu? "barometru" de opinie publică?oh go on

Lipsită de orice cod; ; ) moral prefer să fiu decat să parsmug!'' =p~.

Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

Daca vrei lasam timpul sa decida pentru noi . pana si soarele apare dupa multe ploi

Desi e tarziu, te opreste din drum cerandu.si scuze love struck Si te priveste, lacrimand cu zambetul pe buze !:X

Detalii,nu ma obosesc sa tin minte. Am invatat ca e bine sa nu crezi in cuvinte. oh go on

Ne gândim că până la urmă in morţii ei,viaţa asta e frumoasaa ! :-x

• Nu trebuie să întoarcem pagina întotdeauna. Uneori, trebuie să o rupem !

Vinooo viata meaa` love struck Ia-ma an bratee` \:d/ Bine la inima imi faceee` :* Sa ramai asa. Nu te schimba love struck Ca tu pentru mine, ramai viata mea love struck

Acum totul e doar o amintire vie/Scrisa in timp pe foï de hartïe...

Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu ! Visele se spulbură aproape instantaneu .

cand` ziC` " Sa m0rrii` tuu`!;;]" nu te`Njurr`;*` imi puN` d0rintSaa`:-x.

O îmbrăţişare valorează mai mult decât mii de cuvinte!

Important e că îl iubesc love struck . ! Restul vine de la sinee love struck

.Nimic nu ma afecteaza...I'm happy si asta e tot ce conteaza!;x

[[ unii spun ca tsine` d etiketa oh go on . ma pish` pe totsi care ma critika.:d in ordine alfabetika batting eyelashes >:d

#Pareri frumoase, aproape culte, atat de proaste si din ce in ce mai multe !

Îmi permit să visez că pot s-ajung departe . Căci gropile astea frate te trezesc la realitate.

Nu vezi că totu`i pe dos ?!

Nu stii ca oamenii nepasatori dau sfaturi de **** ?

Uneori viata e de neinteles.Ea nu iarta .Iar tu nu ai de-ales

Zambet de vara !

Yo` stiu ca razbunarea n`aduce satisfactii

GEN. te mai dau o data`n mata, te pup si am plecat !

Pleacăă !
Dar să ştii ca laşi in urmă prea multe amintiri!

Ce am acum , n`o sa pierd . Esti aici . Si am in ce sa cred

Pentru a vedea curcubeul . Trebuie sa suporti intai ploaia

•Il iubesc. Stii dc? El nu imi numara pe degete greselile.El e total diferit de ceilalti. El ma alinta,ma rasfata cat se poate dar ma si trezeste la realitate

Vorbesti mereu de viatsa mea...pfff...ce te roade invidia

●๋• Plina de idei pentru o iesire din banal , acel copil ciudat cu acel ceva special ●๋•

Totu` s-a sfarsit exact acolo unde a inceput

Maine si mereu, doar noi :-x!

Traiesti intr-o lume de gheata si incerci sa te incalzesti cu minciuni oh go on

Tu si eu , impreuna mereu.Vom trece peste greu,vreau sa ramai numai al meu

Au fost zile si nopti, tigari si sticle. Poze si lacrimi, diverse tentative.

Si. Poti s`auzi in urma ta usa cum se`nchide lent! oh go on

Nimic nu e`ntamplat0r bai, j0aca`tSi cart

Dulce`a noastra iubire~ :-x

Si spun " Te iubesc" in gura mare!S`auda tot romanu` cat te iubesc de tare :-xx

Poti sa spui ce vrei , eu tot voi pleca, ramai cu prietenii tai , e mai bine asa

Te iubesc pana la duamni duamni si inapoi` .:-x

Ne ţinem de mână ca doi copii la grădiniţă.

[`Sh dacaa` dau d vreO` beleaaa` am p sor`meaa` in urmaa` mea

Parerea ta? .chiar nu-mi pasa !

Si nu e altu` ca el, asta o spun din suflet

El? Cel care mereu a fost langa mine si m`a invatat sa aleg intre bine si rau

~ Indiscutabil, aş face orice pentru VOI ! ^^

• Detest oamenii care spun „îi dau o ultimă şansă", dar, de fapt,oferă o mulţime... ;-j

» Şi urăsc atunci când râd şi profesorul mă priveşte insistent în ochi... ;-w

~ Ziua de ieri este istorie.Ziua de mâine este un mister.Iar ziua de azi este un cadou. ~

Nu-mi place când cineva e pe cale să-ţi spună ceva , iar apoi îţi spune "Nu mai contează". ._.
L-am iubit, il iubesc ,il voi iubii ;x

• Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine ! • Tu imi dai incredere in mine ! •

"♥ Dupa ploaie nu vine întotdeauna soare, din viața asta pleci un oarecare ."

"Ce'i frumos dureazã mult prea putin , sti cã uneori clipele dulci se prefac in venin.=p`"

"Si-ar fi mai simplu si mult mai usor...sa nu-ti mai pese uneori."

Învaţăă` să ai mereu un ZâmBeT` asCuns În inimăă` «3

Suferi?Nu`mi pasa ;-j

"#.Nu sunt o păpuşică mică pe bază de arc. Iar dacă vreţi să faceţi ceva pentru mine faceţi infarct. :*"

[ Şi n-ai să mă mai vezi că mă plâng , n-ai să mai vezi că mă ascund . Sunt pur şi simplu ceea ce sunt ! Şi încă o dată iert ... dar nu uit]"

-Daca ai vazut o fotografie in care nu zambesc, trebuie sa realizezi ca viata mea nu e doar o poza, este un intreg film cu clisee total diferite."

♥ Poate ar fi timpul să alegi, rămâi cu mine sau pleci ?"

"# Şi ştii .din cauza ta am ajuns aşa ! whistling

straight facesaddc mai inselat cand eu te iubeam acum stai singur si nu te uita fiindca nai sa gasesti calea catre inima mea

[Jettt...]Si daca si tu ma minti.straight face:-s

Trec peste tot si toate cu un zambet, dar peste nedreptate nu pot sa trec decat plangand.

Nu-mi spune nimic, este mai bine asa, as vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in nimic…

Cum este mai bine? Cu minciuna care ne zambeste fals sau cu adevarul care lacrimeaza sincer?

Si` t0t` ce` mai` p0ti` face`;;] este`;> . s`0 privesti` !

Chiar` daca` ne` mai` certam` e` ceva` n0rmal`x_x ,dar` nu`i firesc` sa` te` superi` din` ceva` banal`[-x . ;x !

Vezi`;-? . lumea` e` a` mea`;"> , nu c0nteaza`[-x cati` 0` v0r`;-j !

Hai` sa` fugim`;>, sa` evadam`;;] . hai` sa` ne` ascundem` de` adevar`:] . hai` sa` mintim` ca` e` perfect`;-j . hai` sa` fim` suflet`;;] . nu` un` 0biect`;;x !

Strange`ma`n brate`>;d< si`;> simte`;;] , iubirea`;x e` 0`;> catifea`;"> . mereu` te` rasfata`;;] si` te` invata`;> sa` crezi`;;] in` ea`;x

Am` decis` să` fac` ceva` inteligent`, să` uit` c0mplet` şi` să` trăiesc` pentru` m0ment` .

Bwăiiiiiii câtee` proobleemee ;> ce bineee că în sfârşiit am trecut peste eleeee #;-s !

Mai` stii` cât` plângeam` ? /:] . s`a dus` dracu`t0t` ;-j , acum` râd` si` mi` se` rupe` de` t0t ` ! ;*

Vreau` să` trec` lejer` peste` t0t` şi` t0ate` şi` când` nu` mai` p0t` . să` ridic` din` umeri` şi` să` zic`: Mai` mult` nu` se` p0ate` ! :]

♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist."

• Învăţa să te comporţi cu oameni, aşa cum se comporta şi ei cu tine.

• O fii stat si cu tine . Stiu . Stiu. Ca a ars-o si cu altele , da vezi tu ? El are o fata si pentru el e fetita lui cea mai importanta !

• Si când îti spun sa ma lasi în pace as vrea sa nu o faci. Sa lasi de o parte orgoliul tău si sa ma strângi în brate`.

• Ştiu,îţi aminteşti şi acum când ne-am cunoscut.Ţi-am zâmbit fără să vreau,poate de`asta m`ai plăcut

• Arta de a fi fericit consta in priceperea de a extrage fericirea din lucrurile mici.:*

``Spun tot ce-mi da prin cap.Chiar cand ai vrea sa tac!

Hai pleaca-n p*la mea,du-te,ca nu te mai retin