| beyonce99 a întrebat:

Cine poate sa-mi zica toti jucatorii de la Steaua si de la Dinamo?

Răspuns Câştigător
| khwewljewew a răspuns:

FC STEAUA: Florin Niță, Cornel Râpă, Doru Bratu, Łukasz Szukała, Mihai Pintilii, Florin Gardoș, Alexandru Chipciu, Lucian Filip, Mihai Costea, Cristian Tănase, Andrei Prepeliță, Ciprian Tătărușanu, Iasmin Latovlevici, Gabriel Matei, Daniel Georgievski, Fernando Varela, Adrian Cristea, Paul Pârvulescu, Nicolae Stanciu, Federico Piovaccari, Mihai Răduț, Pantelis Kapetanos, Alexandru Bourceanu, Gabriel Iancu, Stefan Nikolić, Valentin Cojocaru, Ionuț Neagu, Fernando Varela.
F.C Dinamo : Dorin Rotariu, Srgian Luchin (Căpitan), Steven Thicot, Antonio Asanović, Cătălin Munteanu, Alexandru Curtean, Joël Thomas, Cosmin Matei (vice-Căpitan), Andrei Manyur, Valentin Lazăr, Collins Faï, Valentin Balint, Alexandre Durimel, Elton, Boubacar Mansaly, Alin Dobrosavlevici, Dragoș Grigore, Kristijan Naumovski, Ionel Dănciulescu, Laurențiu Rus, Mirza Hasanović, Pape N'Daw, Andrei Radu, Steliano Filip, Cristian Bălgrădean, Constantin Grecu, George Țucudean. Cam atat... FUNDA?

1 răspuns: