| anonim_4396 a întrebat:

Cine s-a uitat la filumul Avatar? Merită văzut? Dar mai pe scurt despre ce este vorba?

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mie mi-a placut, si pot spune ca merita vazut.Este vorba despre oamenii din ziua de azi. Uita-te si tu :p

| MenInShadow a răspuns:

nu stiu, pe mine unul nu m-a impresionat atat de mult la cata publicitate s-a facut pentru el... In fine, eu l-am vazut, deci este vorba despre un tip, care a plecat pe o alta planeta in locul fratelui sau care a murit. El nu poate sa mearga, insa in cercetarile lor, pe acea planeta, pot intra in niste corpuri numite Avatare, sau ceva de genu.
El intra, pleaca in jungla, cu un echipaj, unde se rataceste, doarme acolo, apoi se intalneste cu alte avatare (care nu erau facute de om, ci asa erau ei), si se imprietenesc, etc etc etc, apoi oamenii v-or sa-i distruga pe avatar-ieni pentru nu stiu ce minereu ai iei sub un copac, si vine un razboi, deci un scenariu clasic.
In fine, pe mine m-au impresionat mai mult efectele speciale care merita ceva de nota 7 in rest pentru istorie, le-as da un 4 scartait.

| iiKiduuu a răspuns:

Mie mi-a placut.adica l'am vazut pe ecran 3d la cinema citi din bacau.
Nu are nici un farmec daca til zic dinaintewinking