| kdnkdf a întrebat:

Cine se joaca stardoll, cum imi pot face prezentare din aceea mai speciala cu multe chenare si scris diferit inimioare etc. Stiu ca se face parca cu power point dar daca o fac cum o pun pe stardoll? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ştrumpfiii a răspuns:

Frathe` ce fraieri straight face,, Meforever" cum adica nu se poate? Se face cu Word 2007, Witty profiles.Cu Word 2007 e mai greu sa muti prezentarea facuta pe Stardoll, urmareste filmulete pe Youtube.Cu WittyProfiles dai,, get code" si apoi copiezi codu` il pui la prezentatie, save presentation pe urma te mai duci odata la prez. si gata oh go on Frate oh go on.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate face ceva de genul acesta pe stardoll. In powr point se poate face dar nu se poate pune pe stardoll. Poate te-am ajutat. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate face cu Microsoft word...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum il iau din word sa-l pun pe stardoll? straight facenu merge copy/paste

| RMayer a răspuns:

Nu e chiar usor sa muti prezentare de pe m.w.2007.1.Mergi in suita ta.Deshideti prezentarea. Pune intr-o jumate pag de sd si in cealalanta cea de world(pe desktop)Dupa ce ti-ai terminat prezentarea selecteazo pe toate tine apasat cu mouse si du-o frumousel pe stardoll.Salveaz-o.Gta! Ai prezentarea de vis!

| Turiac_Delia_1998 a răspuns:

Ceremi prietenia pe stardoll si spune-mi ca tu esti ca iti spun eu.Ma numesc Dely. Dragu!

| AndraAdinutza a răspuns:

Http://presentatiecharly.blogspot.ro/ incerca eu asa am facut de pe asta