| oana1 a întrebat:

cine stie ce rechizite imi trebuie pentru clasa 10 si cat costa? dau fundita la care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Rechizitele le vei primii din partea scolii.La fel ca in ceilalti ani. Tu va trebuii sa-ti cumperi caiete, stilou sau pix, creioane, carioci, radiere si etc. De restul se va ocupa liceul tau. Nu-ti face griji. (depinde si la ce profil esti tu) Iti doresc un an scolar cat mai bun si mai frumos. Sper ca te-am ajutat. fundita?happy

1 răspuns:
| Julya_6012 a răspuns:

Pai in clasa a10a primesti krti de la sc...trebuie sa-ti iei kiete.pixuri...creioane.happy