| BomBomPow a întrebat:

Buna
Cine stie cum se adauga prieteni la jocul acela " Barm Buddy " de pe hi5?
Pls sa ma ajute
big grin
Multumesc foarte multwinking!
kiss

Răspuns Câştigător
| Unique a răspuns:

Buna, n-ai somik?
Andreea zici
ok
Andreea fii atenta, prietenii tai se baga automat, daca intri la prieteni tai, la cei mai buni prieteni, ii adaugi pe preferati tai, asa si astepti vreo 5 minute, pana se baga singuri
Daca nu, mai este o solutie.
Acolo unde intri la Barn Buddy, scrie adauga prieteni, si daca ai 10 prieteni iti da un caine, pazitor, si trebuie sa -l hranesti. Ok doar daca ai peste 10 prieteni, solicitarile se trimit normal.

7 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

SAU nu scuze
scrie Invita un prieten!
sus in partea dreapta

| Unique a răspuns:

Eu am nivelul 17 tu?

| Unique a răspuns:

Ms de funda
sper
ca-te am ajutat
si sa inaintezi cu jocul

| BomBomPow explică:

Eu am nivelul 1 sad

is "mikutza inca"

mersi de ajutorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu acel joc e simplu si nimeni nu se pre joaca an el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunatongue
acum ca a aperut versiunea noua a jocului.este mult mai frumos si distractiv...mai multe animale. sh plante.sh de toatebig grin
si eu cand am intrat am avut vreo 20 de prieteni. dar in cealalta zi au disparut aproapte toti. si au mai ramas doar aceia care nu jucau...
iar am incercat eu akl la profil. la cei mai buni prieteni.sh tot am modifiacat si am modificat pana ii am iar.si ink mai multi. vreo 28big grin
inainte sa apara versiunea noua eram la nivelul 20.sh apoi m-am trezit la nivelul 45big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lv 30