| TheDarkQeen13 a întrebat:

cine stie niste metode sa nu copieze colega mea de banca (sunt prietena cu ea dar nu vreau sa copieze nu mi se pare corect ca nici eu nu copiez de la ea) dar nu vreau sa ii spun in fata ca o sa se supere. Ma puteti ajuta? va rog... funda cel mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Daca ti-e prietena de ce d.racu n-o lesi sa copie? Pfff. Zii in fata ca nu-ti convine si gata. lol. minte de copii.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Ce patetic.
Las-o frate sa copieze ca nu toti is destepti ca tine.

| Mihaela1964 a răspuns:

Schimba colega de banca, alta solutie nu vad.

| PiinkSmiile a răspuns:

Hey!

Nu cred ca vrei ca ea sa ma ia multe note bune cu ajutorul tau, nu-i asa?
Singura solutie e sa-i spui in fata ca nu mai vrei sa va tot "jucati" asa. Spune-i ca nu ti-se pare drept ca ea sa ia note pe meritul tau si c-ar trebui sa invete daca vrea note mari.
Spune-i ce simti, chiar daca se va supara.

| TheDarkestBeauty a răspuns:

Si eu am fost la fel pana i-am zis sincer ce cred despre asta si m-a inteles.

| AnaCool140 a răspuns:

Părerea mea e sa ii spui în fața sa nu mai copieze de la tine deoarece e în spre binele ei, ea nu va invata pentru teste pentru ca va sti ca va acea de la cine sa copieze... Iar tu nu esti obligată sa o lasi sa copieze de la tine fiindcă ti-e prietena. Explică-i cum sta treaba și te va înțelege... happy bafta