| JustForFewSeconds a întrebat:

Cine stie niste statusuri misto dar in acelasi timp amuzante?
Cine are mai mult de 10 statuturi primeste o funda mare si portocaliebig grinbig grinbig grin
Multumesc tuturor celor care au postat statusuri grozave!

Răspuns Câştigător
| AnonimaNo.1 a răspuns:

Buna!

1.Crezi in dragoste la prima vedere sau trebuie sa mai trec o data?!

2.Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fiu mereu cu o treapta deasupra lor!

3.Ca tine gasesc mereu in Recycle Bin. Ca mine nici pe Google.

4. ___[love struck]~[:*]~ CeI care` ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma schimbe`___PenTru cA vad in mine ceea` cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[love struck`]___

5.SunT Ceea Ce Sunt. iaR DaCa aCeST LuCru` Nu eSTe De ajuNS pT CineVa, aCeL CineVa nu eSTe de ajunS pT Mne. love struck

6.Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii, tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotu’.

7. ღIncerc mai intai d toate` じじ p mine sa ma iert, incetez sa mai caut ce credeam ca e` perfect じじ sh dintre atatea` amintiti o sa aleg ce e frumos じじ o sa`ncerc macar o data sa nu vad totul p dos!`ღ

8.Sa Nu creZi ca nu sunt in sTare sa tZin paSuL kHu tine Sa Nu careZi ca inDiFeRentZa Ta ma poate scHimBa… Eu Nu sunt` REA sunt doar Cha sHji` tine`!

9.Esty fata cuminte, DoOar pe Verticala... Kand stay pe Orizontala esti O Tarfa Penala]-... Diferentza dintre Mine Sy Tine, E ca eu nu am Sange de Tarfa in mine!

10.Nu Mai Sunt Fetiţa Pe Care O Stiai Mai De Mult... Poate Nu ai Observat...De La Un Timp Am Mai Crescut, Acum Ţipa ca M`ai Pierdut! :-x`

11.Je m'appelle Vasile Mure Je veni de la padure Je gasi nevasta-n pat Se randez vous cu-n alt barbat Quand je preparai ciomagu' Mon amie sarise gardu' Il tombeau dans la urzici Sur son qr numai basici!
laughing

12. FyTzE GeSTuRyY sH tUpEu asta E taLEntUL meu Pe EcRaN dA FOarTE bN o PRInteSA ajEA cA mN sTyu Sa'NvaRT toTUl pE loK doBOr pRosTY dinTR'uN fOk sunt FEtyta smeCHErita Hai fA paSI sH guRA mik

13.Stiti de ce isi pune Olteanu ceasul in gura cand se culca? Ca sa ii miroasa dimineata gura a TIC-TAC!laughing :p

14. Esti frumos ca gorila, esti cocoshata ca kmila, parul tau ca coada vacii.cand t vad ma ia toti dracii.hee hee

Sper sa-ti placa daca mai vrei. add: pink. lollipop28 :*:*

11 răspunsuri:
| Loka a răspuns:

Dumnezeu a creat niste ingerasi si i-a pus sa se joace, dar unul era asa de dulce si de dragut incat ceilalti l-au aruncat pe pamant. Ups!? Te-ai lovit?

Ma intitulez Maria Mercedesa Logana Nissana Opela rolling on the floor)

Pe o banca cristalina Un catel in pijama Iti canta la mandolina: "TE IUBESC NU MA UITA!"laughing(place)?

Crezi in dragoste la primul BUZZ? Sau sa-ti mai dau unu

Te iubesc in stil Gabanna.Esti mai dulce ca bomboana. Te iubesc in stil Armani.Ca sa moara toti dusmanii…
Iubitule, nu ti-au obosit picioarele? Pentru ca ai alergat prin mintea mea toata ziua…

| Baiaaanca a răspuns:

Astea de aici is cele mai tari :http://www.statusuri.ro/statusuri-haioase-funny.html. Mie una, astea imi plac cel mai mult!

| Andru1995 a răspuns:

Pe bancuta de la scoala
Am gasit o portocala
Si pe coaja ei scria
"TE IUBESC"nu ma uitabig grin

| zambilici a răspuns:

1. I`m better than your Ex` and I`ll be better than the Next`!

2.barbatii sunt ca pantofii, trebuie sa-i lustruim bine dar inainte de asta trebuie sa-i scuipamlaughing

3. mi-am injectat speranta'n vene, am fumat cateva zambete, am baut un shot de incredere si'am ridicat capul:viata e marfa!

4. Te scuzi, te acuzi si ai s cazi in plasa. Tipologia masculina in direct, pentru multe femei esti "barbatul perfect", dar nu pentru mine

5.Finutsa le`ntrece pe toate
Cand se onduleaza de la jumate
Hai lasa`te pe spatee
sa-i faci pastia sa moara, sa`si dea coate

6.have fun, don't matter how, SMILE, l1fe is colour

7.Este normal sa ai fluturi in stomac. Ai grija doar, sa-i faci sa zboare organizat

8.Cine zambeste atunci cand lucrurile merg prost, s-a gandit deja pe cine sa dea vina

9.psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat

10.Mare e gradina lui Dumnezeu, cu portile larg deschis si prostii sar gardu’…

sper sa-ti placabig grin

| aly1999 a răspuns:

1) Nu beau, nu fumez, un singur defect am:mint!
2)Cel carecrede ca le stie pe toate este foarte enervant mai ales pentru noi, care, oricum le stim pe toate!
3)Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni!
4)In caz de al III-lea razboi mondial, femeile ar primi pusti, iar barbatii pustoaice!
5)Oamenii mari nu s-au considerat niciodata mari si oamenii mici nu s au considerat niciodata mici!
6)Invata din greselile altora nu, vei avea timp sa le faci tu pe toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri...laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In caz de al 3-lea razboi mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da unde pot sa trimit si eu statusuri miesto?
big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super statusurile!))))))

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/