| PTL a întrebat:

cine stie statuturi de tristete gen : cineva pleca. pentru ca azi pleaca iubi in germania sad vreau repede plc (: funda

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

- Imi spuneai ca sunt un inger pentru tine, acum stiu ca-n serile senine, uneori si ingerii mai plang.
-Imi reamintesc clipa dulce, cand ai aparut in calea mea, ca o fantoma ce seduce, cu parul tau rosu ca focul si ochii tai albastri ca cerul senin de vara, imi reamintesc primul sarut care ne-a unit si zabetul tau dulce… Te iubesc!
-Daca ai fi o floare eu as fi vantul, ploaia si lumina. Daca ai fi o stea eu as fi noaptea eterna. Daca ai fi ocean eu as fi plaja marginita de gandurile tale. Numai pentru a fi impreuna, pentru totdeauna. Te iubesc.
Sper ca o sa-ti placa pup fundita?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Creeaza tu unu si va fi si original!

| lore_6054 a răspuns:

Chiar daca plecii sa stii ca ramai in inima measad. te iubesc iubiilove struck. o sa'mi fie dor de tne.si nu uita ca te iubesc:-