| ingeras_1852 a întrebat:

cine stie unde gasesc pe net emisiunea nora pentru mama 4 de aseara 9 iulie 2010? dau fundita

4 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Pe www.youtube.com, www.trilulilu.ro, www.220.ro unde dintre astea... sper sa merit funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...intra pe google si scria nora pentru mama stupid 4 hahhaha glumesc, draguta intra pe you tube ca esste cel mai bun si gasesti aacolo ce vrei u pooop...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net gasesti cauta nora pentru mama 4 9 iulie 2010 si gasesti ca si eu am cautat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu caut si am dat search pe toate si pe Google si pe Youtube si nu gasesc emisiunea din 9 iulie...stie cineva totusi?