| EuSiCuMine a întrebat:

cine stie vreun nume de ulei pentru indreptarea parului? unul bun care sa nu arda parul si cam cat costa.

Fundita; x

1 răspuns:
| DidudicaDi a răspuns:

Iti spun eu practic daca vrei sa ramai cheala happy poti s-a te duci la frizeri si sai ii rogi sa iti taie parul sau sa il rada happy practic ar costa maxim 40 lei la mine in oras depinde unde stai cum ar fi la mine in Brasov costa 38 lei si poti sa iti faci cum vrei sa nu neaparat trebuie sa te tunzi cheala si nu trebuie neaparat cu ulei happy