| BlackPearl_7260 a întrebat:

:* cine vrea sa mai vorbim pe mass ID : aanyye love struck, [ am ochii albastrii, 13 ani :* big hug ]

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Iti sugerez sa iesi afara in parc sa cunosti persoane...sau eventual cauta matrimonialehappy

Multa bafta!

| whatevernvm a răspuns:

De acum sa ai grija pe unde iti lasi id-ul!

| zelda a răspuns:

Ma amuzilaughing

| MarianFCD a răspuns:

Buna. Am 15 ani si mi-ar face placere sa ne cunoastem. Iti dau id-ul meu de mess si poate ne intalnim odata si odata, m-ar incanta sa iti tai capul si apoi sa iti scot ochii aia de copila innebunita dupa "instrument".

| ZeeD a răspuns:

Maybe.