| RapGod a întrebat:

Cosurile se invinetesc numai cand e frig afara? Am unele cosuri mici si sunt enervante se inrosesc si invinetesc cand ies afara pe frigul asta...Cum sa scap de ele? [ Scuze am pus 2 intrebari deodata ] Multumesc anticipat si FUNDA Primului care raspunde corect!

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Buna sa nu le scoti se vor inmulti si nu-i bine date cu spirt pe frunte..si can esi afara punet un fes pana pe frunte
consider ca pelea ta e sensibila si eu patesc ca tine si stiu cum e

multa santate