| lulu_5589 a întrebat:

cred ca am mai scris sunt fata si am mustata cryingam 12 ani cum pot sa mi-o indepartez pe o durata mai lunga plsss raspundeti ...precizez ca e cam mare si imi creste par si pe burta pe sani e normal? mersi

8 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Dacă tu consideri că este prea mult, atunci ai o problemă cu hormonii, cum zic ceilalţi. Vizitează un medic endocrinolog, el sigur te va putea ajuta. happy

| Klara a răspuns:

Epilare cu laser definitiv... dar trebuie sa astepti pana la 18 ani si te costa de te rupe, dar merita.
Ai grija doar sa n-ajungi asa:
http://www.hairweb.org/images2/wolfman-jeans.jpg

| Kitty a răspuns:

Nu te mai stresa atata, pentru mustata poti sa te duci la salon, iar pentru celelalte... mai ales la sani nu ai ce facestraight face

| doika a răspuns:

Pai draga mea tin sa te anunt ca in cazul tau hormonii masculini predomina mai mult decat hormonii femini:sunt um pic mai mare ca tine si cred ca chestia asta este normala daca predomina hormonii masculini, asa am auzit, dar pentru orice eventualitate cineva mi-a spus ca foloseste pentru mustata benzi de mustata, apropo ai putea incerca sa cauti la farmacii sau la magazinele de cosmetica, sper sa te fii ajutatabig grintongue

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu :ati cumperi un corset til pui la tate si lasi sa creasca mustata barba ce ai tu si te faci baiat simplu nu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Benzi de ceara pentru fata

| madytzza a răspuns:

Ia niste benzi depilatoare de la farmacie si fa-te singura acasa.Sau daca nu esti sigura ca stii sa te faci du-te la un cosmetica si ti-o ia ei cu ceara fierbintehappy