| LoveAngel223 a întrebat:

Cred ca am sa renunt la acest site deoarece ma simt in plus suntem 100883 de persoane poate ca o persoana in minus ar fi mai bine.nu vreau ca lumea sa creada ca acum mi-am gasit si eu sa renunt ca sa ma aflu in treaba dar simt ca sunt in plus. pun o intrebare mi se raspunde greu chiar si pentru intrebari banale.am vazut la userul anului ca cineva ma votat si i s-a dat stupid si nefolositor deci inseamna ca nu prea am valoare (app scuze celui care ma votat si imi pare rau pentru punctele primite). nici nu stiu cum sa inchei imi va fi ff dor de acest site.

Răspuns Câştigător
| Mandy a răspuns:

De ce sa renunti? avem nevoie de tine, nici nu stii, cand o persoana are depresie, si poate o ajuti, sau ii mai ridici moralul.Toti suntem TPU, si oricare dintre noi suntem la fel de importanti. Faptul ca unii sunt de 2 ani pe TPU, si au acumulat du-te de funde, nu trebuie sa te demoralizeze.Gandeste-te ca acest site e facut ca sa ne ajutam, nu sa devenim utilizatorii anului
In concluzie, te rog sa ramai, fiindca fara tine, TPU este incomplet

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Uau se vede ca esti junior.Printesa,n-ai tu degete la mani si la picioare de cate ori am fost injurata eu, si cati "fani" am avutlaughing
Si ce?oh go onCainele care latra nu musca.Mai ales aici
Ca sa te linistesti intra la mine pe profil sa vezi cate voturi de stupid si nefolositor amlaughing
Crezi ca eu imi judec raspunsurile dupa voturile acordate de noname-uri? Nuwinking

NOname
| NOname a răspuns:

Nu trebuie sa pui la suflet orice vot negativ, care se (ti se) da, de cele mai multe ori de niste frustrati sau/si niste oameni cu un grad redus de inteligenta. Eu de exemplu, daca ar fi sa renunt dupa fiecare vot de "stupid", de mult nu m-as mai afla aici. Mai nou ma bufneste rasul, cand vad pe cate unu', cum incearca din rasputeri sa ma umple de "stupizi". Crede-ma, acesti oameni chiar nu merita atata atentie si mai ales nu merita sa renunti la ceva, ce-ti place, din cauza lor. Fii mai presus de niste pareri/voturi, care nu te afecteaza cu nimic, cel putin n-ar trebui. Si pe mine la inceput ma deranjau aceste lucruri, dar acum am devenit imuna, o sa devii si tu. Succes! Numai bine!

P. S. Sper, sa ramai.

| Yuji a răspuns:

Si intrebarea era?
In lumea virtuala, nimanui nu ii pasa cine esti. Baga la cap.