| Emilia23 a întrebat:

cred ca este o intrebare cam asa.laughing. dar va intreblaughing. Cine are idul lui matei huidu? actorul din iubiri secrete[ionut] copilul lui radu maris. funda

8 răspunsuri:
| iReal96 a răspuns:

Eu il am : ionut_din_iubiri_secrete_suge_pula_cu_masa_si_familia_lui_de_cocalar_spurcat_terminat_care_face_un_film_de_cacat!
ps: sa nu scrii "!" cand bagi id-ul.

| asjdhkas a răspuns:

Este:m_huidu
l`am incercat si merge

| Andreeah2000Mara a răspuns (pentru asjdhkas):

Da dar mie inca nu mi-a dat accept pe adresa asta si i-am trimis cerere de vreo trei zile...sadma poti ajuta?happyhappy.

| lenutza50 a răspuns:

Id lui matei huidu e yoo.matei funda:d

| Andreeah2000Mara a răspuns (pentru lenutza50):

Esti sigura? cand am dat add la adresa asta spunea ca adresa este invalida...sadil cunosti?

| Andreeah2000Mara a răspuns:

Am mai multe daca vrei ti le dau pe toate:1.huidu.matei 2.huidu_faimosu 3.ionut_radu11 3. m_huidu 4.mateihuidu98 5.mhuidu16.sper ca tie sa iti mearga pentru ca am trimis cerere la toate de mai mult de trei zile la fiecare si nu am niciun raspuns...sad.

| Lovexxx a răspuns:

Eu il am dar nu stiu sigur daca sunt
ori huidu.matei ori huidu_ionutz_mateiutz

| Andreeah2000Mara a răspuns (pentru Lovexxx):

Care este cel corect pe care chiar raspunde adevaratul Matei Huidu?happybig grin.