| Diamond_1649 a întrebat:

Cred ca o sa fac depresie, nu mai pot. Deci, am vorbit cu un tip, el zicea ca vrea sa fie cu mine, eu l, am tot refuzat. Si intr. o zi un amic de.al lui mi. a luat nr si a inceput sa ma sune si i.am zis sa ma lase in pace, ne certatoh go on. Acum baiatul cu care am vorbit eu zice ca vrea sa fie cu mine, el mai sta 3 zile in oras si pleaca iar in alta parte (lucreaza:-|). Nu vad rostul sa fiu cu el, simt ca ceva ma leaga de el, dar nu ma atrage, cu tot ca ceva simt pentru el dar nu stiu ce. Dar el azi vorbea cu prietenul lui cu care m.am certat ca sunt proasta, ca ma cred inteligenta, nu stiu ce. Iar amicul lui a zis prin tot orasul ca sunt o curva si o panarama iar acum toti baietii care ma vad rad de mine. Si eu stiu ca nu sunt asa, ce sa fac? Plang, ma enervez dar degeaba. Nu mai suport, de ce imi fac asta?sadstiu ca trebuie sa ignor dar nu mai pot, am vorbit cu el fata in fata dar degeaba, acum cand trec pe strada ma striga, "cu*vo!", toti rad. Nu mai suport crying

3 răspunsuri:
| iulyspy a răspuns:

Vorbe...nu pune la suflet
Paste fericit!:*

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Vaaaii.saracasad.nah imi ppare rau pentru ce s-a intamplat.da o prietena apropiata nu ai, macar sa te tina in fatasad. stai linistit ca o sa treaca asta cu timpuwinking. Tias da o parere da nu stiu cate % vei fi de acord ca eastraight face.:
Poti sa iti faci o schimbare de look. poate ca anumite pers nu o sa te cunoascastraight face.nah vezi u cum faci, sper ca te-am ajutat>big grin

| Diamond_1649 explică:

Multumesc:* paste fericit si voua dar nu stiu, mi.e greusad.