| τττ a întrebat:

Cred ca o stiti cu totii pe NOname.Am auzit ca ea s-ar putea sa fie hacker, dar nu prea cred.Este o fata de treaba si are multi prieteni. Uitati unul din articolele de unde am citit asta:

25 Ianuarie 2011 (7 răspunsuri)
thevampirediariesfever intreaba:
Exista hackeri pe TPU? Care sunt aia? (nu vreau sa insinuez nimic dar era un zvon pe aici ca cica Brigaela si NOname sunt hackeri dar nu prea cred.Nici o sansa!)

Sincer, cred ca cei care au ura pe ea au inventat asta! Voi ce parere aveti?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca să aduci acuzații unei persoane, indeferent de natura acestora, trebuie să ai dovezi palpabile!
Pa, pa.

| Ea12345 a răspuns:

Este una dintre cele mai mari tampenii pe care le-au auzit in ultima vreme. Oamenii chiar nu pot sa aprecieze si atat doua persoane care ajuta pe acest site cu toata inima?
Patetic.

| τττ explică (pentru Ea12345):

Eu o apreciez pe noName, este o fata superrrrrrrr! N-am nimic cu ea, dar voiam sa vad parerea voastra.

| Ea12345 a răspuns (pentru τττ):

M-am prins ca n-ai nimic cu ea, ma refeream strict la persoanele care au scos acest zvon.

| JustMusic a răspuns:

Deci daca NOname e hacker eu una ma fac popa.E o fata de treba si da foarte multe sfaturi bune si de asta e asa de populara.Si daca ar fi hacker de calitate cum si-au data sema ca e?

| NoShit a răspuns:

Redactaţi şi o revistă cu cele mai aprinse bârfe pe TPU. Cât de citită ar fi!

| τττ explică (pentru NoShit):

Nu o barfim, daca vrei sa stii!

| Woodenpints91 a răspuns:

O văd pe NOname stând în faţa a 8 monitoare suprapuse, înconjurată de 4 tastaturi şi încă 5 chestii din domeniul SF, care eu nu ştiu la ce folosesc. O văd butonând, pe 4 tastaturi deodată, şi spărgând coduri NASA şi conturi bancare din Elveţia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va e ciuda pe ea ca e desteapta.
Fata asta n-are nimic in comun cu hackerii si prea putin ii pasa de barfe.

| τττ explică (pentru anonim_4396):

Draga mea, nu o barfesc! Pentru ca ea a mai facut parte la astfel de zvonuri si nu s-a suparat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru τττ):

Bine,draguta(nu ziceam de tine ca o barfesti).
Si sunt baiat.