| anonim_4396 a întrebat:

Crede-ti ca am vreo sansa sa devin model 54 kg, 1.69 inaltime si 14 ani? happy Funda :*

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Dacă ești tipa din imagine da ai șanse destul de mari.
Acum agențiile cer să ai minim 1.70 dar merge și la 1.69.

| IzZabela119 a răspuns (pentru Azµre):

Eu sunt cea din imagine happy

| Azµre a răspuns (pentru IzZabela119):

Ai șanse ești frumoasă ai corp ești destul de înaltă + că mai poți crește. Mult Succea!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sanse ai destul de mari

| DNSK a răspuns:

Doamne.da ce mananci in afara de bani de la fraieri? ca mancare ma refer! omg.

| IzZabela119 a răspuns (pentru DNSK):

Aici nu era vorba despre ce mananc, si deocamdata ma tin parintii, nu trebuie sa ai tu grija meawinking ca nu mananc pe bani taiwinking

| DNSK a răspuns (pentru IzZabela119):

Hooo sailor moon, ca n-am zis-o in sens rau, nu te agita asa! si da, ai sanse mari sa fii model

| Doηηa a răspuns:

Da,ai șanse, chiar foarte mari.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nuuuu.E CEA MAI MARE PROSTIE. DACA NU TE IA CUM ESTI MULTUMESTEI CELUI DIN CER SI FUUUUGI DEACOLO.AI 1.70 ar trebui sa ai MACAR 68-70 kg care 54.54 Kg e normal sa ai la 1.55 nu 1.70... Christoase,mi-e tare tare mila de tine daca te iei dupa retarzi de la agentie.Da ce sa fac daca pentru tine e mai important sa fi intro amarata de agentie si subnutrita decat sa fi sanatoasa si sa fi feminina, pentru ca la greutatea aia nu mai ai pic de grasime in corp deci nu tu sani, fund, coapsa cat umarul meu, pe scurt schelet cu piele. Parerea mea : NU FA MAGARIA ASTA...

| Konata a răspuns:

Asta depinde de calitatile tale.Degeaba esti inalta si frumoasa daca nu stii sa mergi ca un model, daca nu ai femininate, daca nu ai simt estetic. happy

| SimonaCristina a răspuns:

Daca tu esti cea din profil, eu chiar iti spun ca poti ajunge sus de tot.Esti potrivita.Bravo! Toate cele bune! FUNDA, te rog?

| algaar a răspuns:

Deci trebuie sa mai cresti un pic da oricum ai sanse big grin smug esti simpaticabatting eyelashes

| IzZabela119 a răspuns (pentru algaar):

Multumesc :3