| Loryoficial a întrebat:

credeti ca ar putea fi o relatzie intre mine [ baiat de 16 ani ] si fata de 14 ani? ei ii place de mine, si stiu ca va fi odata cand imi va spune, asa ca e diferenta mare intre ani?

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da, ar putea. Sa va iubiti si respectati reciproc, tine minte: Nu e totul legat de aspectul fizic.

Unele fete de 14 ani au iubiti de 30 straight face La voi e foarte OK.

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Daca tu o placi si ea te place merita sa fiti impreuna! In ziua de azi nu conteaza varsta! Conteaza sa fiti amandoi compatibili si sa va iubiti mult si bine! Daca vei vrea sa fiti impreuna gandeste-te bine sa nu faci vreun pas gresit!
Succes

| username_8290 a răspuns:

Pai din cate spui tu acolo se intelege ca nu prea`ti place tipa. daca iti placea cu adevarat nu te gandeai la 2 ani!
Nu conteaza diferenta atata timp cat nu este cu zecile de ani.

eu am tot 14 ca fata despre care spui si intre mine si unu de 16, la comportament nu e mare diferenta!

nu te gandii la varsta. gandeste`te daca cu adevarat vrei sa fi cu ea!

| GyeBaek a răspuns:

Da, dtata timp cat exista iubire si respect se poate.

| koool a răspuns:

Nu e diferenta mare, e normal!

| Nimicinteresant a răspuns:

Nu mi se pare deloc mare diferenţa de ani happy, chiar deloc. Mult e 6-7 ani între o fată şi un baiat happy. Da chiar 2 ani nu mi se pare deloc laughing.

| Juanita a răspuns:

Diferenta mare>? nu mi se pare mult, si mai nou varsta e ultimul impediment ca o relatie sa nu functioneze. Eu zic ca sunt alte chestii care ar putea sta in calea relatiei voastre, nu varsta, asa ca merita incercathappy Baftabig grin

| zacusca16 a răspuns:

E diferenta doar de 2 ani dar nu conteaza varsta daca ea te place intrebarea e daca si tu o placi daca da tu ar trebuie tu ar trebuie sai spui ce simti apoi ea iti va spune si ea ce simte.baftahappy