| Ioana3012 a întrebat:

Bună!
Credeți că e ok să ai primul sărut la 13 ani?
Sărut, nu mai mult de atât.
Vreau răspunsuri serioase, nu în bătaie de joc.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E ok. Ce are? Mai ales daca se rezuma doar atat.

| Ioana3012 explică (pentru darrio2007):

Da, asta cred și eu. Unele persoane cred că nu este vârsta potrivită, deși este un simplu sărut...Din moment ce nu se ajunge mai departe, sunt de aceeași părere.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este ok sa te saruti de la 13 ani!
La 13 ani iti faci un prieten, dar fara sarut si alte chestii mature, ca esti mult prea mica pentru a face asa ceva.

| FaraNumePls a răspuns:

Eu zic că e bine, ai zis că doar v-ați săturat, nu? laughing Dacă e doar atât, atunci e ok. Cam pe la vârsta asta ai primul sărut (asta dacă ai cu cine ). laughing An Nou fericit

| Ioana3012 explică (pentru FaraNumePls):

Încă nu ne-am sărutat dar nici mult nu mai avem laughing Mulțumesc, asemenea!

| Anonim9114562123 a răspuns:

Da, dar eu m-as feri de barfe pe la scoala, in rest nu mi se pare ceva atat de gresit. Succes!

| Ioana3012 explică (pentru Anonim9114562123):

Nu e cazul de bârfe...Mulțumesc!

| anamatey a răspuns:

Nu chiar dar conteaza sa fi fost cu cineva important