| kidaa a întrebat:

Credeti ca poza din avatarul meu e frumoasa?

Răspuns Câştigător
| AneDăă a răspuns:

Draga Kidaa Imi face placere sa raspund intrebarilor tale,de asemenea si acestei intrebari nu stiu de ce dar mai mereu imi dai funda,probabil ca sunt draga,nu siudar voi raspunde si acestei intrebari cu speranta ca voi lua din nou funda
In legatura cu intrebarea ta:E draguta poza din avatarul tau, e ceva gen artisticaSunt curioasa daca imi dai funda ori nu, Te pup scumpo:*-

7 răspunsuri:
| Katomi a răspuns:

Sa nu te superi pe mine dar. nu happy

| Apy a răspuns:

Mie mi se pare draguta si cu un mesaj frumos-trist sincera sa fiu e frumoasa

| odorash a răspuns:

Imi place. original photo ))

| kidaa explică:

I-am dat funditei Annei pentru ca imi place ceea ce a scris, ca de obicei e o fata nemaipomenit a o fata de nota 10+.Te pup draga mea Anee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Intrebarea n-are sens si nu te ajuta cu nimic
2.Nu ai postat la o categorie potrivita.
Referitor la intrebarea ta, depinde ce vrei sa auzi.Mie nu imi place.

| Nymphetamine a răspuns:

Da,eram sigura ca @kidaa e contul tau @AneDăă. laughingSi au, mama...la faza asta ai fost penibila! Draga mea Anee laughing

| EvellineDub a răspuns:

Nu