| Maya_8602 a întrebat:

credeti ca va veti indragosti de cineva cand nu va asteptati?
Fundaa

3 răspunsuri:
| Adrian_5136 a răspuns:

Majoritatea persoanelor sau indragostit cand sau asteptat mai putin sau atunci au intalnit persoana potrivita

| TSO7 a răspuns:

Da, nu cred ca se asteapta cineva sa se indragosteasca spre exemplu sa zica luna asta sau maine...

greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles! Dragostea nu-ti trimite instiintare ca banca.Iti traiesti si tu viata,acolo,linistit sau chinuit, ma rog, si plaffff iti pica dragostea-n cap.Nu glumesc, toti asa patim sau am patit!