| AxxyAlexandra a întrebat:

Bunahappy
Credeti in dragostea la prima vedere? Argumentatihappy
[funditalove struck]

Răspuns Câştigător
| Nesquik_8060 a răspuns:

Pai dragoste la prima vedere nu stiu foarte sigur daca exista dar tind sa cred ca exista mai mult o atractie foarte mare la prima vedere care te face sa simti ca poti iubii persoana aceea cu tot sufletul

6 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Normal:X. Sunt la liceu.si la inceputul sem al doilea am vz o fatahee hee...Nu o mai vz pna atuncilove struck. Si m`am indragostit de ea. Si am facut rost de id ei.de nr de tel. Am vb cu ea. Si acum suntem imp :X

| FlashXLight a răspuns:

Intr`un fel da intr-un fel nu... pentru ca:
Da deoarece: Vezi o perosana draguta, simpatica, de prima oara cum il/o vezi observi (dar nu pe deplin) comportamentul etc.
Nu deoarece: Se poate sa vezi un baiat sau o fata dragut/a si zici gata alesul / aleasa inimii mele dar la inceput iti poate parea simpatic/simpatica si de treaba dar cand ajungi sa il/o cunosti vezi ca e un/o nesimtit/nesimtita notoriu / notorie. ( laughing )
Sper ca ti-am zis exact ceea ce aveam in cap tongue fundita?

| YoungSteve a răspuns:

"Prima data nu a fost dragoste la prima vedere... apoi am inceput sa vorbim, sa ne intalnim si apoi a fost dragoste la prima vedere"laughing

| AxxyAlexandra explică:

Nu ai pentru ce Alle:*

| daniela36783 a răspuns:

Uneori da alteori nu ...viata e complicata, depinde de soarta, noroc in dragoste... se mai spune ca norocul ti-l faci tu eu cred ca o fata poate sa faca un baiat sa se indragosteasca orcand da un baiat nu poate face asta succes fundita

| Nesquik_8060 a răspuns:

Multumesc pentru fundita scumpakiss