| liiifeiispiiink a întrebat:

Credeti in prietenie adevarata?love struck

Funditsssa celui care imi raspunde primullove struck

Răspuns Câştigător
| LetyArob a răspuns:

E un lucru rar si cu atat mai pretios daca o intalnesti.Eu iti doresc sa ai parte de asa ceva.si mie de asemenea!

8 răspunsuri:
| mady8055_9212 a răspuns:

Buna! Da eu cred in prietenie adevarata

| LittleRose a răspuns:

Da.Prietenia adevarata exista.Si un prieten adevarat este acela care stie sa te trezeasca la realitate, care iti vrea binele si care este dispus sa faca orice ca sa te ajute.Te pup :*!

| mgtow a răspuns:

Da, eu am un amic care e baiat de treaba si niciodata nu m-a bagat in belea, il cunosc de aproape un an.

| fetitzaTa a răspuns:

Nucrying inainte credeam.pentru ca am avut o cmbb care mia tradatcrying

| AnnaMarrria a răspuns:

Da

| julka a răspuns:

Eu cred in prietenia adevarata. Din pacate, in ziua de azi, nu se mai pune pret pe ea. Cineva mi-a spus ca prietenia este ca sanatatea, iti dai seama de valoarea ei, numai cand o pierzi.

| AnotherSimplePerson a răspuns:

Cum as putea sa nu cred, daca eu traiesc o prietenie adevarata?

| Zugravu_Nelu_1918 a răspuns:

Nu.Singura prietenie 90% adevarata este intre tine si parinti.