| Raisa a întrebat:

Cu ce imi pot deschide culoarea parului de pe maini si picioare?
Culoarea parului mew este maro si deja incepe sa ma enerveze.am auzit ca cu apa oxigenata se poate ceva ceva dar mie nu-mi merge.
Alte sfaturi sau ceva orice care sa deschida putin culoarea sa fie spre blond?
mersi anticipat :*

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Crezi ca are vreo importanta ce culoare are parul tau pe maini, ca vei fi mai putin iubita si respectata? E un lucru atat de minor. Sa ai un par frumos, unghii si picioare ingrijite, sa ai dintii frumosi si fara carii sau alte probleme asta da, dar parul lde pe maini.In sfarsit, tu stii mai bine, si ca sa nu mai fiu asa de rea, daca intr-adevar ai aceasta problema, mergi la cosmeticiana.Pe vremuri sa gasea Peroxid la farmacie, era mai concentrat ca apa oxigenata, dar nu stiu daca se mai fabrica.

| zuzulici a răspuns:

Cu apa oxigenata stiu si eu...am si eu niste prietene care s-au dat.crying