| MyMyutza a întrebat:

Cu ce zodii sunt compatibile balantele?(Scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| Archdaemon a răspuns:

Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Gemeni, Varsator
Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Berbec, Rac, Capricorn
Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Rac
Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Capricorn
Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Scorpion
Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Berbec
Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Varsator
Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Gemeni, Fecioara

1 răspuns:
| kane1 a răspuns:

Gemeni pentru daca pe o parte a balantei sta un frate si pe cealalta parte sta alt frate balanta e echilibrata