| FunkySmile a întrebat:

Cum a fost prima vostra zi de liceu bobocilor tongue? Dar pentru ceilalti tongue?

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

A fost destul de bine, dar colegii sunt ingroozitoori I don't want to see. 2 baieti frumos.restul varza. fetele la fel oh go on.nu imi place delooc straight face

| Hypathia a răspuns:

Oribila!

| evelyna_1193 a răspuns:

Eu sunt boboacalaughinga fost super, da colegii mi se par asa de ciudati. da poate asa-i la inceput.si profii sunt mult mai de treaba ca-n gimnaziuhappy

| abstractlove a răspuns:

A fost marfa:X colegii sunt superbig grin dirigu la fel:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nashpa maine ma transfer...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt boboaca

a fost super. am niste colegi super, am iesit la o terasa. mi-am facut multi prieteni.

a ta?

| ganja a răspuns:

Frumos.ca de obicei cei mari au venit peste boboci laughing