| Fragolita a întrebat:

happy Cum as putea lua in greutate? am 48 de kg. si vreau sa ajung pana la 53-54 kg. ( Am 15 ani. ) Fundaa + vot.

Răspuns Câştigător
| andrada_7513 a răspuns:

Ar trebui sa mananci mancare plina de calori, multe glucide, zaharui! Si dupa fiecare masa sa te relaxezi putin 10 15 minute! sa te ingrasi e la fel de greu ca sa slabestihee hee! Sper ca te-am ajutat :*!

2 răspunsuri:
| Fragolita explică:

Andrada, poate pentru unele ii greu sa slabesti, dar pentru mine nu a fost. am trecut printr-o perioada grea si de la 54 kg am ajuns la 46 kg. si am sa incerc ce ati zis voi, trebuie sa precizez...din iunie-iulie am reusit sa ma ingras numa 2 kg jum. [ am numa 48.5 kg. ]

| Smecherica123 a răspuns:

Usor, Trebuie sa mananci mai mult dar nu exagerat de multwinking Ca sa te ingrasi mai rapid mananca multe dulciuri si leneveste macar 1 saptamana fa ce iti zic si o sa vezi ca o sa iei in greutate...