| ionica56 a întrebat:

Buna cum as putea sa intru intr-un grup de prieteni. avand in vedere ca eu cunosc 2 fete din acel grup.cu una am fost colega 1-4.MAm certat cu " prietenele mele" puteti vedea la intrebarile mele dc. Vreau alti prieteni.Am obs. ca cwei din acel grup sunt fft uniti. Dar mi se par putin smecheri! Sfatuitima!

Funda.Normal!

3 răspunsuri:
| ClaraZ a răspuns:

Si eu fac parte dintr-un grup foarte unit.Sincer nu as putea trai fara ei, ii consider o a doua familie, pentru ca am trecut prin multe impreuna.Eu zic sa te imprietenesti cu acele doua fete, sa iesi cu ele si cu acel grup si daca vei fi o fire deschisa si sociabila o sa primeasca repede in grupul lor.Bafta:*

| Deniz a răspuns:

In primul rand nu ai precizat varsta pe care o ai, si deasemeni pe care o au prietenii tai. dar banuiesc ca nu este una foarte mare happy avand in vedere ca, cunosti doua fete din acel grup "smecher", socealizeaza cu ele si cu membri din cadrul grupului si asa te vei integra printre ei. daca intr-adevar doresti asta! Mult succes. Cu stima Denis

| Shuwii a răspuns:

Si eu fac parte dintr`un grup. Orice grup are un rol. Exista grupuri fitoase. unite... de rockeri si asa mai departe. e normal sa fie mai smecheri grupul despere care vorbesti dar cu sigranta ca suntuniti eu te sfatuiesc sa incerci sa te aproprii de acel grup. succes